30 Ekim 2011 Pazar

Bayan Bluz Modelleri

Uzun Kollu Bluzlar: En moda olan yılının degişik farklı modelleriyle şıklıgının zarafetini tam anlamıyla koruyan binbir çeşit renkleriyle olaganüstü bir kadınsı ruhu saglayabilen bluz modelleri kadınların en çok severek giydigi ve her mekanda her kıyafetlerinizin altına uyabilecegi için özel tasarımlanmış üstün kaliteyi saglayan bu moderm bayan uzun kollu bluz modelleri. Bu yepyeni oldukça şık ve gösterişli boncuklarıyla kıyafetlerinize anlam vurgulayan şahane bluz kostümleri her daim kendini dahada hareketli ve genç gösterenler için bluz çeşitlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı bluz çeşitleri sonbahar mevsimlerindede özellikle yazı kışı ayırt etmeyenler için uzun kollu moderm bayan bluz modelleri-çeşitleri.

Sezon organizasyonunda modaya yakın iletişimler saglayan düşük omuz seven bayanlarımızı daha ne süprizler beklemiyor ki . Pantolon üstüne giyinebilen klasik kıyafetlerden bluz modelleri ince aynı renkden oluşan kemer kıyafetin üstüne renk uyumunu göstermiş. İşte bayan bluz modelleri. Modern Bluz Modelleri.

Mavi tunik şeklideki bluz badi modelleri.

Siyah tayt üstüne giyinebilen pullu bayan bluz modelleri.

Beyaz siyah dügmeli cepken şeklinde bayan bluzleri.

Siyah düşük omuzlu zarif bayan bluz çeşitleri.

Mavi gömlek şeklinde tasarlanmış modacılara taş çıkartan uzun kollu bluz modelleri açık renkli pantolon altlarına giyinebilen bluzler.

Bayan Bluzleri kemer aksesuarı kullanılabilen delikli uzun kollu bluz modelleri.

0 yorum:

Yorum Gönder